Categorieën
add_circle

Pip Studio Naomi Kimono Mumbai Morning Roze

{{ chosen.list_price | formatEuro }} {{ chosen.sale_price | formatEuro }}

Verkocht per stuk

Kies {{ variant_type_name }}:

arrow_drop_down

Pip Studio Naomi Kimono Mumbai Morning Roze is niet meer in voorraad

Vul hier jouw e-mailadres in en ontvang een mail wanneer Pip Studio Naomi Kimono Mumbai Morning Roze weer beschikbaar is

Prijs op aanvraag

Vul hier jouw e-mailadres in en ontvang een voorstel voor Pip Studio Naomi Kimono Mumbai Morning Roze.

Omschrijving

EAN: {{ chosen.eancode }}

Pip Studio Naomi Kimono Mumbai Morning Roze

De Pip Studio Naomi Kimono Mumbai Morning Roze heeft een rechte pasvorm en wijde mouwen. Dankzij de strikceintuur bepaal je zelf of je de kimono losjes of licht getailleerd draagt. 

De stof is een heerlijk zachte stretch-viscose: ademend, soepel en prettig op de huid, met net genoeg rek voor moeiteloos bewegen. 

Het Mumbai Morning dessin bestaat uit grote, fantasierijke bloemen en gedetailleerde, sierlijke takjes. 

Ons model is 1.80 m en draagt maat M. 

Combineer deze kimono met andere items uit de Mumbai Morning collectie voor een complete en stijlvolle look.

Gemaakt van 95% viscose en 5% elastaan.
Wasbaar op 30 graden.

De Pip Studio Naomi Kimono Mumbai Morning Roze is te verkrijgen bij: Z.Bigatti te Beringen (Limburg).


Merk: Pip Studio

Gelijkaardig Nieuw

Pip Studio Naomi Kimono Mumbai Morning Roze is toegevoegd aan de winkelmand

Naar de winkelmand
keyboard_arrow_up