Categorieën
add_circle

Pip Studio - Sierkussen Rosa Rani Roze

{{ chosen.list_price | formatEuro }} {{ chosen.sale_price | formatEuro }}

Verkocht per stuk

Kies {{ variant_type_name }}:

arrow_drop_down

Pip Studio - Sierkussen Rosa Rani Roze is niet meer in voorraad

Vul hier jouw e-mailadres in en ontvang een mail wanneer Pip Studio - Sierkussen Rosa Rani Roze weer beschikbaar is

Prijs op aanvraag

Vul hier jouw e-mailadres in en ontvang een voorstel voor Pip Studio - Sierkussen Rosa Rani Roze.

Omschrijving

EAN: {{ chosen.eancode }}

Pip Studio - Sierkussen Rosa Rani Roze

Het Pip Studio - Sierkussen Rosa Rani Roze is een waar pronkstuk, gemaakt van polyester fijne rib en verfraaid met fluwelen linten en geborduurd katoengaren. De rijke details geven het een ambachtelijke, luxe uitstraling. 

Heerlijk gevuld met polyester voor extra comfort. 

Combineer het met andere kussens uit de Living-collectie voor het ultieme mix & match-effect. 

Maat: 65x39cm

Referentie: 51.040.396

Het Pip Studio - Sierkussen Rosa Rani Roze is te verkrijgen bij: Z.Bigatti te Beringen (Limburg).

Gerelateerd Nieuw

Pip Studio - Sierkussen Rosa Rani Roze is toegevoegd aan de winkelmand

Naar de winkelmand
keyboard_arrow_up